Akbank – Exi26 Hesabı

Akbank – Exi26 Hesabı

Exi26 hesabı, Akbank’ın 26 yaş ve altındakilere sunduğu bir diğer hesap tipi. Bu hesap tipine başvurmak için, 18 yaşını geçmiş olmanıza da gerek yok. Bir ebeveyniniz ile giderek, kolayca bu hesaba sahip olmak için başvurunuzu yapabiliyor ve kartınızı edinebiliyorsunuz.

Exi26 banka hesap kartı ile, online ya da offline alışverişlerinizi gerçekleştirebilir; banka hesabınızdan para çekebilir ya da ekleyebilirsiniz. 18 yaş altındakilere pek bir avantaj sağlamaması, bu hesabın tercih edilmemesini sağlayabiliyor ancak 18 yaşının altındakilere herhangi bir kısıtlama yapmaması da; bu hesabın tercih ediliş sebebi olabiliyor.

Zira, Axess özelliği olan bu kartlar sayesinde, kolay bir şekilde chip para da biriktirebiliyorsunuz. Bu chip paralarınızı özellikle kampanyalı kuruluşlarda biriktirerek; güzel kazançlar elde edebilmeniz mümkün olabiliyor.

Yukarıdaki bankacılık hizmetleri ve banka hesabı açabileceğiniz markalar / şirketler; yalnızca spesifik olarak belli bir yaş ortalamasına hizmet verdiği için belirtildi. Sizler, ek bir özellik istemiyorsanız –birikim, mevduat, yatırım, fon gibi- herhangi bir bankadan da, ebeveyniniz ile giderek kolay bir şekilde hesap açabilirsiniz. Dilediğiniz banka, size ebeveyn onayı ile, kolay bir şekilde hesap açabilecektir.

Günümüzde, özellikle online alışveriş sitelerinde sıkça kullanılan banka kartları ve odak noktası 18 yaş altı gençler olan alışveriş siteleri; bu hesapların ihtiyacının temel sebebi olarak biliniyor. Bakalım, gelecekte kredi kartına da 18 yaşından önce sahip olabilecek miyiz?

Bu yazı Uncategorized kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir